Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Hydraulik - Kotuń, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Zakład Gospodarki Komunalnej w Kotuniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2126

Miejsce pracy: 08-130 Kotuń, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca stacjonarna w firmie i na terenie gminy Kotuń.
- Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.
- Wykonywanie instalacji sanitarnych.
- Montaż urządzeń instalacji sanitarnych wewnętrznych.
- Realizacja sieci zewnętrznych.
- Obsługa i konserwacja instalacji sanitarnych.
- Umiejętność czytania projektów i rysunków technicznych.
- Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt.
- Praca na budowie.
- Praca w zespole.
Praca jednozmiana w godz. 7.30 - 15.30, pierwsza umowa zostanie zawarta na okres próbny (możliwość dalszej współpracy po okresie próbnym).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 532 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie na poziomie od 4000 zł netto do uzgodnienia z pracodawcą w zależności od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: hydraulik
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - ukończenie szkoły zawodowej lub technikum o profilu hydraulicznym,
- doświadczenie w pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy fizycznej,
- umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- zaangażowanie i odpowiedzialność,
- rzetelność i dokładność,
- dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata prawa jazdy kat. C lub uprawnień operatora koparko-ładowarki.

NIP: 8212197201
REGON: 711681403
Adres: Weterynaryjna 28, 08-130 Kotuń, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Daniel Niedziałek
Nr telefonu: 25 641 43 98
E-mail: zgk@kotun.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, dokumenty potwierdzające kwalifikacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7.30 - 15.30

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-12