Data ważności ogłoszenia: 01 października 2024 (wtorek)

Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (nr 2524) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: IBS BAŁTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2524

Miejsce pracy: Dworcowa 6 lok. 6, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - proste prace na linii produkcyjnej, pomoc operatorom maszyn, dostarczanie półproduktów,
- wstępna kontrola jakości produkowanych elementów,
- dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o porządek i ład w iejscu pracy,
- stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.

Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz i teren całej Polski.
umowa zlecenie, praca na trzy zmiany
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Data zakończenia: 28.11.2027
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa maszyn

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn, umiejętność samodzielnej pracy przy produkcji konstrukcji metalowych i ich części
mile widziana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
gotowość do wykonywania pracy na terenie Polski

NIP: 9671459641
REGON: 523324611
Nr KRAZ: 29230
Adres: Dworcowa 6 lok. 6, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 577-827-389
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: IBS BAŁTYKA Sp. Z O.O.
ul. Dworcowa 6/6
85-010 Bydgoszcz
telefon kontaktowy: 577-827-389 w godz. 9:00-17:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9:00-17:00

opublikowano: 2024-09-12
ostatnia zmiana: 2024-09-30