Data ważności ogłoszenia: 12 października 2024 (sobota)

Robotnik gospodarczy - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: "CENTRUM MEDYCZNE MAVIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2323

Miejsce pracy: Szopienicka 65, 40-431 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Czynności prządkowie w obiekcie i wokół obiektu. Wykonywanie drobnych prostych prac naprawczych w zakresie utrzymania technicznego budynku. Drobne prace malarskie. Przenoszenie mebli, przenoszenie różnych sprzętów i sprzętu medycznego. Praca w zakresie prac konserwatorskich (złota rączka).
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 28,10 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Zlecenie wykonywane 40 godzin tygodniowo.
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana sprawność fizyczna.

NIP: 1181495039
REGON: 016209390
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ SZPITALI. WYDAWANIE KSIĄŻEK.
Adres www: www.mavit.pl
Adres: Szopienicka 65, 40-431 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MARTA ZIELIŃSKA Anna Orłowska
Nr telefonu: 885-222-272, 726-330-018
E-mail: aorlowska@mavit.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-15:00) (Tel. 885-222-272, 726-330-018) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Szopienicka 65, 40-431 Katowice) lub e-mail: aorlowska@mavit.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 9:00-15:00

opublikowano: 2024-09-12
ostatnia zmiana: 2024-10-04