Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Aplikant (straż miejska) - Września, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Pracodawca: Urząd Miasta i Gminy we Wrześni
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0534

Miejsce pracy: Ratuszowa 1, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Aplikacje niekompletne i niespełniające wymagań niezbędnych nie będą rozpatrywane.

Zakres zadań na stanowisku pracy:
• utrzymanie porządku publicznego na terenie gminy,
• egzekwowanie przestrzegania przepisów prawa w zakresie porządku publicznego,
• patrolowanie ulic i osiedli gmin oraz realizacja zgłaszanych do straży interwencji w zakresie porządku publicznego,
• zapobieganie przestępstwom, wykroczeniom i zjawiskom kryminogennym,
• informowanie odnośnych służb i instytucji o zaobserwowanych zagrożeniach,
• współdziałanie w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
• współpraca z policją w zakresie służb nocnych,
• znajomość topografii miasta i gminy Września.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: godz. w pon 8.00-16.00 i wt-pt 7.00-15.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażnik gminny / miejski
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • komunikatywność,obsługa klienta
  • OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE
  • dobra organizacja , samodzielność , operatywnoścć

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : sprawność pod względem fizycznym i psychicznym (zostanie przeprowadzony test sprawnościowy),
[Umiejętność 1] : wykształcenie co najmniej średnie, prawo jazdy
[Inne] : Wymagane dokumenty:
• list motywacyjny oraz CV,
• kwestionariusz osobowy,
• kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i dodatkowe kwalifikacje,
• kserokopie świadectw pracy,
• oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych oraz braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane

NIP: 7891001386
REGON: 631258069
Adres: Ratuszowa 1, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Woźniak
Nr telefonu: 0616404040
E-mail: kadry@wrzesnia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27