Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Instalator folii ochronnych - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: LYL PRZEMYSŁAW ŁAGODA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0361

Miejsce pracy: Podwalna 6, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - zapoznanie się z przepisami BHP I P.POŻ
- nauka przygotowania powierzchni do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych
- nauka polerowania formalek, plotowania gotowych formatek, nauka obcinania gotowych formatek, nauka przygotowania pojazdu do wydania klientowi, nauka utrzymywania w czystości stanowisk pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od pn do pt w godz. 8.00 - 16.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia - podstawowe, umiejętności - obsługa komputera w stopnu podstawowym

NIP: 8822089817
REGON: 363601008
Adres: Podwalna 6, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Przemysław Łagoda
Nr telefonu: 600433408
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-26