Data ważności ogłoszenia: 29 listopada 2024 (piątek)

Monter/serwisant klimatyzacji - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Klima-T Anatolii Pryimachenko
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3613

Miejsce pracy: 53-505 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż, serwis, naprawa jednostek klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji.
Przyczyny pracy w miejscu innym niż siedziba: Wyjazd na montaż, serwis, naprawę urządzeń.
Godziny pracy 9:00 - 17:00
Kontakt z pracodawcą: 500731585 lub radoslaw.smolinski@klimat-24.pl
Oferta pracy dostęna w sali D, B
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 626 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik chłodnictwa i klimatyzacji*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • konserwowanie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego
  • montaż klimatyzacji i wentylacji
  • montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
  • średnie branżowe
Inne wymagania: wykształcenie brak wymagań
montaż urządzeń klimatyzacji, pomp ciepła, wentylacji, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, konserwowanie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego
mile widziane około 5 lat doświadczenia, natomiast każdy kandydat jest rozpatrywany indywidualnie i nie jest to warunkiem dostania umowy o pracę.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 8982288023
REGON: 524288509
Adres www: www. klimat-24.pl
Adres: Joachima Lelewela 15/6, 53-505 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Radosław Smoliński
Nr telefonu: 500731585
E-mail: radoslaw.smolinski@klimat-24.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04