Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Pielęgniarka (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: CENTRUM MEDYCZNE "KOL-MED" SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W TARNOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/24/3417

Miejsce pracy: Dworcowy 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pielęgniarka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 966 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji lub praca na umowę zlecenie - 33 zł/h w zależności od kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie, aktualne prawo wykonywania zawodu, kurs pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej, prawo jazdy kat. B, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności. Praca w Tarnowie i okolicach, od pon. do pt., równoważny system pracy (praca na umowę o pracę w zastępstwie lub na umowę zlecenie). Wynagrodzenie: od 5 966 zł brutto w zależności od kwalifikacji - umowa o pracę w zastępstwie, 33 zł/h brutto w zależności od kwalifikacji - umowa zlecenie. Kontakt: Centrum Medyczne "KOL-MED" - Samodzielny Publiczny ZOZ w Tarnowie, Plac Dworcowy 6, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 14 688 60 13, CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@kolmed.tarnow.pl

NIP: 9930091869
REGON: 01064950800000
Krótki opis działalności gospodarczej: praktyka lekarska specjalistyczna
Adres: Dworcowy 6, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Pierzchała
Nr telefonu: 14 688 60 13
E-mail: rekrutacja@kolmed.tarnow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do praodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04