Data ważności ogłoszenia: 13 października 2024 (niedziela)

Sprzątacz k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 79 IM. STANISŁAWA KOSTKI POTOCKIEGO W WARSZAWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/10924

Miejsce pracy: Wiertnicza 26, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Utrzymanie czystości i porządku w budynku szkoły.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Data zakończenia: 28.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki. Możliwość uzyskania premii regulaminowej. Szkoła wypłaca dodatek stażowy. Wysokość dodatku jest obliczana na podstawie złożonych świadectw pracy. Pierwsza umowa na okres próbny.
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Chęć do pracy

Możliwość uzyskania premii regulaminowej. Szkoła wypłaca dodatek stażowy. Wysokość dodatku jest obliczana na podstawie złożonych świadectw pracy. Pierwsza umowa na okres próbny.

Praca zmianowa w godz.: 6:00-14:00, 12:00-20:00.

[Zgłoszenia: e-mail: kadry@zs79.pl, tel. 22 277 15 00]

NIP: 9511882796
REGON: 017187376
Adres: Wiertnicza 26, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 277 15 00
E-mail: kadry@zs79.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27