Data ważności ogłoszenia: 12 października 2024 (sobota)

Kasjer sprzedawca stoisko piekarnicze - Osiek, małopolskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: GEES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/jokr/24/1058

Miejsce pracy: Główna 339, 32-608 Osiek, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz czystość na stanowisku piekarniczym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu kart płatniczych
  • dokładność, systematyczność, cierpliwość, praca w zespole,komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane handlowe, mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana książeczka sanepidowska, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, samodzielność.
Miejsce wykonywania pracy: Osiek, ul. Główna 339.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie, praca od poniedziałku do soboty w godzinach od 5:00 do 16:00 (poniedziałek-piątek), sobota od 6:00 do 13:00.

NIP: 2060003026
REGON: 000354620
Adres: Rynek 13, 43-330 Wilamowice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: (33) 845 71 30
E-mail: j.lekka@gswilamowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty - Wilamowice, ul. Rynek 13, telefoniczny - (33) 845 71 30 lub mailowy - j.lekka@gswilamowice.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-30