Data ważności ogłoszenia: 13 października 2024 (niedziela)

Inżynier budowy (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: BAU - SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Numer oferty: StPr/24/3415

Miejsce pracy: 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie robót w branży konstrukcyjnej (montaż płyt warstwowych, obróbek blacharskich).
2. Nadzór nad realizacją projektów.
3. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.
4. Prowadzenie harmonogramów robót.
5. Analiza dokumentacji technicznej.
6. Rozliczanie robót.
7. Uczestnictwo w odbiorach robót.
8. Zamawianie sprzętów budowlanych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: mile widziane wykształcenie wyższe techniczne, ewentualnie wykształcenie średnie - technikum budowlane (nie jest wymagane doświadczenie, lecz przede wszystkim ambicja i nastawienie na rozwój); prawo jazdy kat. B, znajomość programów Microsoft, AutoCAD, Excel, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, efektywność i nastawienie na realizację celów, otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu. Praca w Tarnowie, możliwe również delegacje na terenie całego kraju (zapewniony samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, zakwaterowanie i wyżywienie), na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku, godziny pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie: od 5 600 zł brutto (do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej). Kontakt: BAU-SYSTEM sp. z.o.o., CV należy przesyłać na adres e-mail: biuro@bau-system.net.pl

NIP: 5170378616
REGON: 36606644900000
Adres: Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
E-mail: biuro@bau-system.net.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04