Data ważności ogłoszenia: 13 października 2024 (niedziela)

Nauczyciel języka polskiego ofpr/24/1516 - Żmiąca, małopolskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŻMIĄCEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Polonistyka

Numer oferty: StPr/24/1536

Miejsce pracy: 34-603 Żmiąca 128, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg stanowiska - nauczanie przedmiotu języka polskiego w szkole podstawowej, wymiar czasu pracy 27/18 godz. (1.5 etatu nauczyciela)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 27.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Zgodnie z tabelą stopnia awansu zawodowego wg. Karty Nauczyciela
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Polonistyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie wyższe: Polonistyka, przygotowanie pedagogiczne

NIP: 7371832371
REGON: 490672814
Adres: 34-603 Żmiąca 128, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Greń
Nr telefonu: 18 3334 023
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy. Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŻMIĄCEJ, Żmiąca 128, 34-603 Żmiąca, tel.: 18 33 34 023, 519693161
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04