Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Pracownik do spraw osobowych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-09-16
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W KRAKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/5454

Miejsce pracy: Osiedle Szkolne 21, 31-977 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie wymaganej dokumentacji pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in.: prowadzenie teczek akt osobowych wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji zwolnień lekarskich wszystkich pracowników, prowadzenie ewidencji obecności pracowników niepedagogicznych, i inne).
Kontrola terminowości wykonywania badań wstępnych, kontrolnych i okresowych przez nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Wykonywanie sprawozdań GUS oraz zestawień i sprawozdań dla organu prowadzącego i organu nadzoru pedagogicznego dotyczących spraw kadrowych. Załatwianie wniosków nauczycieli w sprawie wystawienia legitymacji służbowej.
Przygotowywanie umów o pracę, umów zleceń oraz innych dokumentów i pism związanych z nawiązaniem stosunku prac, zaświadczeń dla pracowników związanych z ich zatrudnieniem, świadectw pracy, pism i dokumentów związanych z przejściem pracowników na emeryturę, innych pism związanych z prowadzeniem spraw kadrowych. Przestrzeganie i przygotowywanie we właściwych terminach dokumentów dotyczących zmian dodatków funkcyjnych, dodatku motywacyjnego. Sporządzanie sprawozdań w ramach Systemu Informacji Oświatowej.
Bieżąca współpraca z dyrektorem, wicedyrektorami, głównym księgowym, kierownikiem gospodarczym w zakresie spraw kadrowych oraz przygotowania dokumentacji do wypłat wynagrodzeń. Stałe śledzenie zmian w przepisach z zakresu prawa pracy dotyczących nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Archiwizowanie dokumentacji kadrowej. Obsługa ZSZO i SIO, e-ZUS, PABS. Obsługa urządzeń biurowych. Znajomość zagadnień prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Data zakończenia: 30.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Osobisty (termin składania dokumentów do 04.10.2024.)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • znajomość obsługi komputera oraz innych urządzeń biurowych (np. fax, ksero), znajomość Obsługa ZSZO i SIO, e-ZUS, PABS

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Dodatkowe wymagania: obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, znajomość zagadnień prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, Kodeksu Pracy, znajomość Statutu Centrum, znajomość struktury szkoły.

NIP: 6783181161
REGON: 384071614
Adres www: www.cku.krakow.pl
Adres: Osiedle Szkolne 21, 31-977 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Czekaj
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV,List motywacyjny. Kopia dyplomów, świadectw potwierdzających kwalifikacje i ewentualne świadectwa pracy (oryginały dokumentów do wglądu).
Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego oraz umyślne przestępstwo skarbowe
Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04