Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Położna (o) - Szerzyny, małopolskie

Data dodania: 2024-09-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szerzynach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/24/3435

Miejsce pracy: 38-246 Szerzyny 26, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obowiązki położnej podstawowej opieki zdrowotnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.4
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: położna - specjalista pielęgniarstwa rodzinnego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia:
  • Położna – prawo wykonywania zawodu
  • obsługa komputera - pakiet programów office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: kurs kwalifikacyjny położnej środowiskowo-rodzinnej lub osoba w trakcie kursu, wykształcenie min. średnie kierunkowe ( w przypadku wykształcenia wyższego kierunkowego mgr nie jest wymagane posiadanie w/w kursu), prawo wykonywania zawodu, obsługa komputera - pakiet MS Office. Praca w Szerzynach od pon. - pt. w przedziale godz. 8.00-18.00 (0,4 etatu - 3 godziny dziennie). Wynagrodzenie 2 700 zł brutto. Kontakt: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szerzynach, 38-246 Szerzyny 26, wcześniejszy kontakt telefoniczny 504 221 695 lub 535 445 525, CV można przesyłać na adres e-mail: spoz_szerzyny@wp.pl

NIP: 6852006930
REGON: 370477936
Adres: 38-246 Szerzyny 26, powiat: tarnowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Lidia Kmiecik
Nr telefonu: 504 221 695, 535 445 525
E-mail: spzoz_szerzyny@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04