Data ważności ogłoszenia: 17 października 2024 (czwartek)

Asystent ds. dokumentacji - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: BIURO PROJEKTÓW BUDOWNICTWA KOMUNALNEGO WE WROCŁAWIU SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/3636

Miejsce pracy: OPOLSKA 11-19/1, 52-010 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizowanie i archiwizowanie fizycznych i cyfrowych kopii dokumentacji projektowej.
Składanie dokumentacji projektowej w wersji papierowej.
Przygotowywanie dokumentów do druku.
Oferta dostępna w sali A.
Kontakt z pracodawcą - e-mail: bpbk@bpbk.pl, dominika.konadorow@bpbk.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe,
staż pracy: brak wymagań,
dokładność, umiejętność organizacji pracy oraz dobra znajomość zasad druku i formatowania,
obsługa urządzeń drukujących i kupujących, w tym plotera (mile widziana)

NIP: 8990203018
REGON: 930538834
Adres: Opolska 11-19/1, 52-010 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: bpbk@bpbk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04