Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Kasjer - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: PHU BARBARA HAPON SKLEP SPOŻYWCZY BARTO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3632

Miejsce pracy: Św. Wincentego 7/1, 50-252 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: dbanie o poprawne saldo kasy,
obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych,
rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty,
obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów,
dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy,
dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość (sprawdzanie dat ważności) oraz prawidłowe oznaczenie cen,
sprawdzanie dowodu tożsamości w przypadku sprzedaży alkoholu i papierosów młodym osobom
przyjmowanie zwrotów,sprawdzanie dat przydatności do spożycia
Kontakt z pracodawcą: 530281893
ilość godzin pracy do uzgodnienia, dyspozycyjnosć w godzinach ( 6-23) - do uzgodnienia wg grafiku.
Miejsce pracy:ul. Kleczkowska 11 , Obornicka 16 - loklizacja do uzgodnienia z poracodawcą podczas rozmowy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: kasjer handlowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie dowolne, staż pracy 6 m-cy

NIP: 8981430358
REGON: 022022823
Adres: 50-239 Wrocław 33, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tomasz Hapon
Nr telefonu: 530281893
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04