Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Masażysta (nr 2572) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: BANGKOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2572

Miejsce pracy: Jagiellońska 96, 85-027 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie masaży azjatyckich, tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii, dbanie o porządek stanowiska pracy

praca w sobotę i niedzielę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 496 PLN
Opis wynagrodzenia: 4496,00 zł brutto/mc
Zawód: biomasażysta
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Biomasażysta (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Biomasażysta
  • masaż leczniczy
  • Masaż

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: minimum roczne doświadczenie zawodowe w wykonywaniu masaży tajskich, balijskich,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność wykonywania masaży tajskich, balijskich, relaksacyjnych, refleksologii

NIP: 5882453515
REGON: 384591779
Adres: Gdańska 36, 85-008 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Akinis
Nr telefonu: 503-437-463
E-mail: administracja@spabangkok.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres
e-mail: administracja@spabangkok.pl
lub
kontakt tel. 503-437-463
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.00

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27