Data ważności ogłoszenia: 17 października 2024 (czwartek)

Tokarz-frezer - Chojnice, pomorskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Pracodawca: MOSTOSTAL CHOJNICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1004

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Obrabianie elementów - detali na wyznaczonej obrabiarce według dokumentacji technologicznej
2. Wykonywanie prac frezerskich
3. Fazowanie, frezowanie, wiercenie, wytaczanie, gwintowanie elementów poddanych obróbce.
4. Wykonywanie na tokarkach różnego rodzaju prac tokarskich.
5. Prowadzenie podstawowej dokumentacji produkcyjnej.
6. Sprawdzenie jakości wytworzonych produktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne
  • umiejetność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: minimum rok doświadczenia zawodowego

NIP: 5552117010
REGON: 368517896
Adres www: www.mostostal.chojnice.pl
Adres: Przemysłowa 4, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Stryszyk
Nr telefonu: 52 39 66 123
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27