Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Kierownik projektu - Oświęcim, małopolskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: PROGALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Numer oferty: StPr/jokr/24/1077

Miejsce pracy: Unii Europejskiej 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Organizacja procesu realizacji robót budowlanych, organizacja prac budowlanych na budowie.
2. Reprezentacja wykonawcy przed inwestorem.
3. Pozyskiwanie podwykonawców, kontraktacja poprzez sporządzanie treści zamówień / umowy na udostępnionych wzorach poprzez określenie zakresu robót do realizacji z dokumentacji kosztorysowej / projektowej, rozliczanie podwykonawców / sporządzanie protokołów przerobowych.
4. Rozliczanie wykonanych robót z przedstawicielem inwestora.
5. Sporządzanie harmonogramów robót, harmonogramów rzeczowo finansowych.
6. Współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem robót, inspektorem nadzoru, przełożonym.
7. Prowadzenie korespondencji.
Zakres obowiązków wykonywany pod asystą i nadzorem kierownika budowy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik projektu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • arkusz kalkulacyjny Exel
  • AutoCAD - poziom zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym / inżynier budownictwa, doświadczenie zawodowe - min. 2 lata, znajomość branży budowlanej, przepisów BHP, umiejętność wykonywania kosztorysu podwykonawczego, zamiennego, dodatkowe na podstawie ofertowego na potrzeby prowadzonego kontraktu - bardzo dobra obsługa programu Bimestimate, umiejętność tworzenia prostych rys. w programie AutoCad jako propozycji zamniennych do PB - bardzo dobra znajomość programu typu AutoCad, tworzenie hrf, protokołów przerobu, zestawień na potreby realizacja kontraktu - bardzo dobra znajomość programu Excel, umiejętność redagowania pism, prawo jazdy kat. B, wysokoa kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia.
Miejsce wykonywania pracy: powiat oświęcimski.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 7:00 do 15:00.
Dodatkowe informacje:
- samochód firmowy lub własny z rozliczeniem za przejeżdżone kilometry;
- zaplecze biurowe na budowie, komputer, internet.

NIP: 5492437833
REGON: 123087520
Krótki opis działalności gospodarczej: działalność ogólnobudowlana
Adres www: www.progalbud.pl
Adres: Unii Europejskiej 10, 32-602 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 608 454 005
E-mail: progalbud.biuro@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty - Oświęcim, ul. Unii Europejskiej 10, telefoniczny - 608 454 005 lub mailowy - progalbud.biuro@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27