Data ważności ogłoszenia: 16 października 2024 (środa)

Elektryk - Pyskowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracodawca: MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/24/1745

Miejsce pracy: -, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykształcenie: średnie kierunkowe, rok doświadczenia zawodowego mile widziany, kurs SEP, czytanie schematów elektrycznych, kontrolowanie urządzeń produkcyjnych i energetycznych, znajomość systemów instalacji elektrycznych i energetycznych, przeprowadzanie napraw urządzeń elektrycznych, zakres obowiązków: nadzór i zabezpieczenie prawidłowości instalacji elektrycznej, przeprowadzanie kontroli prawidłowości podłączeń lokali użytkowych, piwnic i mieszkań, naprawy, konserwacje i remonty dla zasobów Zarządu, jedna zmiana; miejsce pracy: Pyskowice;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne

NIP: 6311000347
REGON: 272154672
Adres: Strzelców Bytomskich 9, 44-120 Pyskowice, powiat: gliwicki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sebastian Stępień
Nr telefonu: 509 292 414
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty lub telefoniczny z pracodawcą w godz. 7:00-14:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-14

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27