Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Magazynier - Przejazdowo, pomorskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: GLOBALWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/8614

Miejsce pracy: Główna 14, 83-021 Przejazdowo, powiat: gdański, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją (paczki również powyżej 12 kg). Przygotowywanie produktów do wysyłki. Wykonywanie innych zleconych prac magazynowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15, 13-21.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest z pracodawcą na podstawie kwalifikacji oraz doświadczenia kandydata. Pracodawca oferuje: współpracę w oparciu o umowę o pracę, premie, posiłki regeneracyjne przez cały rok, dobrą atmosferę pracy, wzajemny szacunek, zajęcia językowe (angielski, niemiecki, hiszpański) na ciekawej platformie, dobry pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, dofinansowanie do urlopu, bezpłatny parking.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: samodzielność, dokładność, punktualność oraz dobra organizacja pracy.

NIP: 5833321311
REGON: 38127072100000
Adres: ELBLĄSKA 110, 80-718 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 532 698 982
E-mail: praca@costway.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27