Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Spedytor - Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: SOLIDARIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/1107

Miejsce pracy: Mostowa 30e, 47-223 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Planowanie i organizowanie transportów na trasach międzynarodowych, utrzymywanie bieżącej komunikacji z kierowcami oraz monitorownie przebiegu transportu, bezpośredni kontakt z klientami w zakresie realizacji zadań i rozwiązywania provblemów, przygotowywanie niezbednej dokumentacji transportowej, bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych i dbanie o terminową realizację zleceń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spedytor
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży transportowej), znajomość jednego z języków: niemieckiego lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, solidność, komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami i kierowcami, dyspozycyjność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku, dobra znajomość pakietu MS Office.
Praca: pon-pt 8-16,
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole, ubezpieczenie grupowe.

NIP: 7491945480
REGON: 532410513
Krótki opis działalności gospodarczej: TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Adres: KOLEJOWA 23, 47-260 Polska Cerekiew, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Sekuła - Zapalska
Nr telefonu: 506 633 394
E-mail: rekrutacja@solidaris.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04