Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Administrator it - Chełm, lubelskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie
Pracodawca: PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W CHEŁMIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2223

Miejsce pracy: Pocztowa 54, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku Administratora IT obejmuje bieżące zarządzanie i utrzymanie architektury sieciowej, serwerowej. Do obowiązków należy także aktualizacja urządzeń i systemów, utrzymanie i zarządzanie bazami danych, pocztą elektroniczna, itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: administrator systemów komputerowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • znajomość Linux server, VMWare, Hyper-V w zakresie konfiguracji oraz zarządzania
  • specjalistyczna wiedza z zakresu informatyki: znajomość zagadnień związanych z architekturą, funkcjonowaniem i bezpieczeństwem sieci komputerowych, znajomość konfiguracji aktywnych urządzeń sieciowych, znajomość konfiguracji urządzeń Unified Threat Management, znajomość systemów Windows Server, Linux na poziomie administratora, znajomość technologii bazodanowych, znajomość budowy sprzętu teleinformatycznego, znajomość trendów i kierunku rozwoju technik informatycznych i informacyjn
  • administrator sieci komputerowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : obsługa i administracja systemów zarządzania bazami danych (Oracle, MS SQL Server, MySQL, PostgreSQL).
[Umiejętność 2] : zarządzanie serwerami i usługami sieciowymi (Active Directory, DNS, DHCP, FTP, HTTP/HTTPS, VPN).

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
- osobisty z CV: ul. Pocztowa 54, 22-100 Chełm
- telefoniczny: 512 254 329
- można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: dhuszcz@panschelm.edu.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

NIP: 5632077608
REGON: 110607010
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkoła wyższa
Nr KRAZ: 13176
Adres www: www.pwsz.chelm.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradcy klienta
Nr telefonu: 82 5627549, 5627675, 5627676, 5627685, 5627687, 5627691
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Dariusz Huszcz
Nr telefonu: 512-254-329
E-mail: dhuszcz@panschelm.edu.pl

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04