Data ważności ogłoszenia: 15 listopada 2024 (piątek)

Kierowca kat. b okres zimowy - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: ALBA MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0615

Miejsce pracy: Kasprzaka 19, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości chodników, parkingów, dróg w okresie zimowym
Obsługa maszyn wielofunkcyjnych typu zamiatarka, posypywarka, ciągników, kierowanie pojazdów o DMC do 3,5
Praca dwuzmianowa po 12 godzin (6-18,18-6)
Mejsce pracy: Dąbrowa Górnicza,
Region: woj. śląskie, wij. małopolskie

Oferujemy:
Umowę o pracę lub jak wolisz umowę zlecenie
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
Gwarancję wypłaty
Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie
Możliwość pozostania w zespole po zakończeniu sezonu zimowego

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 687,5 do 4 687,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4687,50 brutto ( my w umowie rozpisujemy 3750+25% premii regulaminowej, ponieważ każdy ją dostaję)
Premia za brak absencji wysokości 500 zł brutto
Premia za czynną akcje zima
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca ciągnika rolniczego
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Gotowość do pracy w weekendy i dni ustawowo wolne od pracy

NIP: 6290011971
REGON: 271588322
Krótki opis działalności gospodarczej: odprowadzanie ścieków, wywóz śmieci, usługi sanitarne
Adres: Starocmentarna 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Orzechowska
Nr telefonu: 538 905 906
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - I kontakt telefoniczny
rozmowa kwalifikacyjna: D.G., ul. Kasprzaka 19, Godziny : 08:00 - 12:00

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04