Data ważności ogłoszenia: 21 października 2024 (poniedziałek)

Operator cnc - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: "MEDEN - INMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/1863

Miejsce pracy: Wenedów 2, 75-847 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- wykonywanie prac na obrabiarkach CNC,
- obsługę wiertarko frezarki TRD.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętności programowania i min. 3-miesięcznego doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą lub programowaniem obrabiarek,
znajomości rysunku technicznego, umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi, zdolności manualnych, umiejętności samodzielnej pracy na obrabiarkach CNC. Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy.Atutem będzie ukończony kurs operatora CNC.

NIP: 6692255563
REGON: 331039951
Krótki opis działalności gospodarczej: wyrób sprzętu rehabilitacyjnego
Adres www: www.meden.com.pl
Adres: Wenedów 2, 75-847 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 609 142 785
E-mail: rekrutacja@meden.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz.06:00-14:00, 14:00-22:00, pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków, możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, spotkanie z osobą zarządzającą zespołem już na etapie rozmowy rekrutacyjnej, pracę w systemie dwuzmianowym, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie pakietu medycznego i sportowego po okresie próbnym.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04