Data ważności ogłoszenia: 02 października 2024 (środa)

Praca polegająca na sprzątaniu - Jasin, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3101

Miejsce pracy: Jasin, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Systematyczne usuwanie śmieci, opróżnianie koszy, śmietniczek i popielniczek, zamiatanie, odkurzanie, mycie podłogi, ścieranie kurzy, dezynfekcja toalet. Obsługa maszyny do mycia podłogi comac vega 85 bt oraz maszyny czyszczącej Duotech EVO 850. Obsługa maszyny sprzątającej LESP JH1200. Używanie różnych rodzajów płynów do dezynfekcji. Praca w godzinach 04.00-12.00, 12.00-20.00, 20.00-04.00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 01.10.2027
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • sprawność manualna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyny sprzątającej LESP JH1200 ; znajomość rodzajów płynów do dezynfekcji, umiejętności obsługi maszyny do mycia podłogi comac vega 85 bt oraz maszyny czyszczącej Duotech EVO 850

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Irena Omańska
Nr telefonu: 618345717
E-mail: i.omanska@poznan.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-26