Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Pracownik administracyjno-promocyjny - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-09-18
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/8595

Miejsce pracy: Boleslawa Chrobrego 8, 80-423 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Organizacja funkcjonowania wydziału. Współorganizacja wydarzeń związanych z promocją wydziałową. Wydawanie decyzji administracyjnych w sprawach studenckich. Budowanie pozytywnego wizerunku Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Zadania administracyjne związane z pracą dydaktyczną. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-15, 7:30-15:30, 8-16 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę (przez pierwszy miesiąc na okres próbny, później na czas nieokreślony), zdobycie doświadczenia w sektorze Szkolnictwa Wyższego, możliwość rozwoju zawodowego i naukowego, m.in. wyjazdy pracowników z programu Erasmus+, doskonalenie umiejętności dydaktycznych w związku z prowadzeniem zajęć dla studentów, pracę w młodym i prężnie działającym zespole, solidne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki, dodatkowe dni wolne od pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie. Mile widziane doświadczenie w szkolnictwie oraz znajomość języka angielskiego.

NIP: 7781423778
REGON: 300001987
Adres: Elizy Orzeszkowej 1, 60-750 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 668 933 033
E-mail: biurorektora@wsb.net.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres: biurorektora@wsb.net.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04