Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Operator maszyn cnc - Podzamcze, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-19
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: P.P.H.U. "DREWNOGRÓD" Robert Lis
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/2322

Miejsce pracy: Źródlana 14, 26-065 Podzamcze, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: według stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie kierunkowe),
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- wprowadzanie drobnych korekt wymiarowych do programu,
- mile widziana znajomość obsługi programu SOLIDWORKS
Opis stanowiska pracy:
- obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (prasa krawędziowa, ploter frezujący),
- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
- kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
- wykonywanie czynności konserwacyjnych zgodnie z planem konserwacji.

NIP: 9591224752
REGON: 290902255
Adres: Źródlana 14, 26-065 Podzamcze, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 504 064 520
E-mail: biuro@drewnogrod.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt telefoniczny pod numerem: 504 064 520 oraz e-mail. biuro@drewnogrod.pl

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04