Data ważności ogłoszenia: 20 listopada 2024 (środa)

Inspektor - Kościan, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Pracodawca: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Poznaniu

Numer oferty: StPr/24/0463

Miejsce pracy: Piaskowa 12, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szczegóły dotyczące oferty - https://www.gov.pl/web/krus/bip-1200-op110222024---inspektor-w-placowce-terenowej-krus-w-koscianie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: urzędnik ubezpieczeń społecznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, min. 2 -letni staż pracy przy średnim wykształceniu przy wykształceniu wyższym staż pracy nie jest wymagany, obsługa aplikacji i urządzeń biurowych, sporządzanie pism i notatek, praca w zespole

NIP: 7781354994
REGON: 630026977
Adres: Św. Marcin 46/50, 60-959 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Janka
Nr telefonu: 061 85-12-274
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: ermin składania dokumentów: 04 października 2024r.
Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP 1200-OP.110.22.2024 Oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki KRUS). Miejsce składania dokumentów:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Poznaniu
Wydział Ogólny, pokój nr 604 ul. Św. Marcin 46/50, 61-807 Poznań
Oferty można składać w godzinach pracy Urzędu (7.00 15.00)
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (61) 85 30 920 lub adresem e-mail poznan@krus.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-03