Data ważności ogłoszenia: 20 października 2024 (niedziela)

Pracownik gospodarczy w branży spożywczej - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: DOPPELT PIĄTEK I NOGACZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/3124

Miejsce pracy: OSTROWSKA 380D, 61-312 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wydawanie odzieży nowym pracownikom
- wydawanie szafek i zrządzanie nimi
- ścisła współpraca z działem technicznym i działem kontroli jakości
- uzupełnianie bufora materiałów pomocniczych
- uzupełnianie materiałów w podajnikach produkcyjnych
- segregacja oraz wyrzucanie śmieci
- kontakt z odbiorcom odpadów komunalnych oraz bio
Praca w godz. 7-15, 8-16
- obchody terenów zewnętrznych firmy
- bezpośrednie zakupy ( pod nieobecność kierowcy)
- wsparcie działu technicznego w mniej wymagających pracach

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 20.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 32 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • KSIĄŻECZKA SANEPID

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwania: kultura osobista na wysokim poziomie, osoba wykazująca własną inicjatywę z poczuciem obowiązku. Mile widziane: zajomość j. angielskiego, ukraińskiego na poziomie podstawowym.
Pracodawca zapewnia:
- Pełne przeszkolenie w zakresie obowiązujących procesów
- Możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
- Prywatna opieka medyczna
- Dopłaty do posiłków
- Prywatne ubezpieczenie na życie

NIP: 7822590416
REGON: 362481200
Adres: OSTROWSKA 380D, 61-312 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 515-356-836
E-mail: monika.latanowicz@sushi-tokyo.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27