Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Wsparcie produkcji i magazynu - Legnica, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: Eisberg Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0881

Miejsce pracy: Bydgoska 22, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pakowanie produktów do dedykowanych opakowań zgodnie z podaną gramaturą, transport gotowych wyrobów, przygotowywanie produktów do wysyłki zgodnie z dokumentami, jakościowa i ilościowa kontrola produktów przygotowanych do transportu, utrzymywanie wytycznych dotyczących higieny i bezpieczeństwa żywności oraz porządku w podległym obszarze, ścisła współpraca z koordynatorami, liderami i innymi działami firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[System czasu pracy] : dwie zmiany po 10h: 6:00-16:00 i 16:00-2:00
[Praca na czas określony] : od 07-10-2024 do 30-06-2025
[Inne informacje niezbędne ze względu na charakter wykonywanej pracy] : praca w temp. 4-8 st. C; dwa dni zmiana I, dwa dni zmiana II, dwa dni wolne
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności koncentracji
  • umiejętności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - zrozumienie aspektów bezpieczeństwa żywności i higieny
- wymagana znajomość j. polskiego dla kandydatów z Ukrainy: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 6110154983
REGON: 230174816
Adres www: www.eisberg.com
Adres: Bydgoska 22, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Marysiewicz
E-mail: rekrutacja@eisberg.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: W celu umówienia się na rozmowę rekrutacyjną (również ze skierowaniem) proszę wysyłać CV na adres e-mail: rekrutacja@eisberg.com. W tytule wiadomości proszę podać nazwę stanowiska: wsparcie produkcji i magazynu.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27