Data ważności ogłoszenia: 20 października 2024 (niedziela)

Elektryk - Białystok, podlaskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: BRINTONS AGNELLA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2445

Miejsce pracy: Gen.W.Andersa 42, 15-113 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie pełnej sprawności maszyn i urządzeń elektrycznych,
Usuwanie wszelkiego rodzaju usterek i awarii w maszynach i urządzeniach,
Prowadzenie montażu maszyn i urządzeń w części elektrycznej,
Bieżąca obsługa instalacji elektrycznych,
Obsługa GSZ 15kV zgodnie z instrukcją eksploatacji,
Obsługa stacji transformatorowo-rozdzielczych - oddziałowych (SO) zgodnie z instrukcją eksploatacji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 10.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1
  • elektryk z uprawnieniem SEP
  • elektryk

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia SEP do 1kV

NIP: 5420201498
REGON: 050004520
Adres www: www.agnella.pl
Adres: Gen.W.Andersa 42, 15-113 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 85 740 92 40
E-mail: kadry@agnella.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-30