Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Pracownik ochrony - zalewo - Zalewo, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: "BIURO OCHRONY SKORPION" Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2272

Miejsce pracy: 14-230 Zalewo, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Reagowanie na zagrożenia, przestrzeganie procedur, współpraca z Klientem, kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu,
kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób, kontrola i ewidencja pojazdów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, gotowość do pracy zmianowej, niekaralność, umiejętność pracy w grupie, zdolność podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu, mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, mile widziane aktualne prawo jazdy kat. b. Praca w systemie równoważnym w godz. 6:00-18:00, 18:00-6:00.

NIP: 7412125163
REGON: 281442214
Adres: 3 Maja 8, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Wyralska
Nr telefonu: 600-421-082
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Ochrony SKORPION Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie.
Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę SKORPION Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: poniedziałek - piątek, Godziny : 8:00-16:00

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27