Data ważności ogłoszenia: 20 października 2024 (niedziela)

Brukarz - Elbląg, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pracodawca: K&K SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/1638

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2/2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie, naprawianie, rozbieranie, wykańczanie nawierzchni brukowej ulic i ciągów pieszych na podstawie dokumentacji technicznej
Praca na terenie Niemiec, pracownik pokrywa koszt dojazdu do miejsca pracy, koszt zakwaterowania w częsci ponosi pracodawca a w części pracownik
Czas pracy: umowa zlecenie 160-200 godzin w miesiącu, wynagrodzenie wypłacane jest w euro, w przeliczeniu na złotówki to ok. 16500 zł brutto miesięcznie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 16 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie wypłacane jest w euro, w przeliczeniu na złotówki to ok. 16500 zł brutto miesięcznie
Zawód: brukarz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kategoria - B
  • umiejętności pracy na koparko-ładowarce
  • doświadczenie w branży ogólnobudowlanej i brukarskiej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 5 lat doświadczenia

NIP: 5783165902
REGON: 526991160
Nr KRAZ: 30837
Adres: Polna 16B/4, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Yevheniia Zhalinska
Nr telefonu: +48500561262
E-mail: zhalinska9313@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 500561262
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04