Data ważności ogłoszenia: 18 października 2024 (piątek)

Stolarz meblowy, monter mebli - Wałbrzych, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
Pracodawca: "Top-Servico" Andrzej Hadaś
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Stolarz meblowy, cieśla

Numer oferty: StPr/24/1335

Miejsce pracy: 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Produkcja mebli, obsługa maszyn stolarskich, montaż mebli na wymiar u klienta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca zainteresowany jest zatrudnieniem osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Wysokość wynagrodzenia (brutto): od 30 do 40 zł/h + system premiowania.
Możliwość nadgodzin, dobre warunki pracy.
Zawód: stolarz meblowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: Stolarz meblowy, cieśla

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego przy produkcji i montażu mebli.

NIP: 8861077103
REGON: 005810850
Adres: Tadeusza Różewicza 77, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Andrzej Hadaś
Nr telefonu: 605 209 220
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04