Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Intermediate representative, anti money laundering/prevention/kyc - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: BNY Mellon (Poland) Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/3677

Miejsce pracy: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 13, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowuje podstawowe i bardziej szczegółowe profile ryzyka dla średnio złożonych klientów oraz przeprowadza okresowe przeglądy profili klientów w celu ich odnowienia. Zbiera informacje z niezależnych badań, narzędzi internetowych lub bezpośrednio od menedżera ds. relacji w celu uzupełnienia profili ryzyka dla nowych lub istniejących klientów. Dokłada należytej staranności w celu zapewnienia dokładności informacji. Przegląda profile pod kątem procesu odnowienia. Wykorzystuje rozwinięte umiejętności komunikacyjne do angażowania się w rozmowy z interesariuszami wewnętrznymi i średnio złożonymi klientami w celu wsparcia dokładnego procesu gromadzenia danych i rozwiązywania wszelkich otwartych problemów.
Umowa o pracę na czas określony tj: 12 miesięcy , praca w godzinach od 9.00-17.00

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 333 do 7 250 PLN
Opis wynagrodzenia: Proszę o wpisanie kwoty brutto wynagrodzenia w widełkach 4333zł - 7250zł.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI JĘZYKA BIZNESU*
  • ! Obsługa pakietu MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe mile widziane w zakresie finansów.
Minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy w bankowości korporacyjnej.
Dobra znajomość EXCEL.
Znajomość analizy badań finansowych.
umiejętność analitycznego myślenia
wysokie umiejętności komunikacyjne
znajomość języka angielskiego z elementami języka biznesu
biegła obsługa komputera z obsługą internetu
biegła obsługa MS Office

NIP: 5252396885
REGON: 141002739
Adres: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 13, 53-332 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Matuszak
E-mail: angelika.matuszak@bnymellon.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04