Data ważności ogłoszenia: 22 października 2024 (wtorek)

Kucharz - Czeladź, śląskie

Data dodania: 2024-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AKWA SIKORSKA-LISZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1321

Miejsce pracy: Szpitalna 8, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków domowej kuchni polskiej.
Praca wg. grafiku.
Godziny pracy: w tygodniu: 09:00 - 17:00; weekend: 10:00 - 19:00
Benefity: 1 posiłek dziennie gratis.
Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy. Docelowo możliwa umowa o pracę
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: 28,10 zł brutto/h
Zawód: pozostali kucharze
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów - dowolne
Książeczka dle celów sanitarno-epidemiologicznych lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych ( pracodawca jest w stanie zaczekać na aktualizację wyników)
1 rok doświadczenia zawodowego w gastronomii

NIP: 7540013903
REGON: 53087203700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Restauracja DOBRE JADŁO ul. Będzińska 80
Bistro PROSTA KUCHNIA UL. Szpitalna 8

SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
Adres: ARMII KRAJOWEJ 9, 45-071 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 511 229
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny: 602 511 229 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27