Data ważności ogłoszenia: 06 października 2024 (niedziela)

Sortowacz - Niepołomice, małopolskie

Data dodania: 2024-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: HR CORPORATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0764

Miejsce pracy: Fabryczna 9, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sortowanie zgodne z przeznaczeniem produktów (sortowanie śmieci takich jak: wyroby plastikowe, tworzywa sztuczne).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 30.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia godzinowy
dwie zmiany 6:00-16:00, 12:00-22:00
praca w dni wolne
Zawód: sortowacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego

NIP: 6312681332
REGON: 381128874
Nr KRAZ: 23779
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Mich
Nr telefonu: 122897018
E-mail: mich@pupwieliczka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Inna Vitasik
E-mail: kadry.hrcorporation@gmail.com

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27