Data ważności ogłoszenia: 23 października 2024 (środa)

Kierowca transportu sanitarnego - Nowy Sącz, małopolskie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracodawca: AUTODIAL GRZEGORZ STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1886

Miejsce pracy: 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz pacjentów na stacje dializ w Nowym Sączu i transport pacjentów do domu po zakonczonej dializie. Pomoc chorym w dotarciu do pojazdu i jego opuszczeniu. Praca na II zmiany w godz.: 6-14 i 14-22. Kontakt tel. 881796629 lub e-mail: autodial-krasnik@wp.pl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto - 28,10/h
Zawód: kierowca samochodu dostawczego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Kierowca samochodu osobowego
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie. (umowa zlecenie/umowa o pracę)

NIP: 7151785681
REGON: 06002282200000
Krótki opis działalności gospodarczej: transport osob chorych
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek LIBER
Nr telefonu: 184149420
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, prawo jazdy B
Osoba do kontaktu pracodawcy: Michał Szyszkowski
Nr telefonu: 881796629
E-mail: autodial-krasnik@wp.pl

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04