Data ważności ogłoszenia: 08 października 2024 (wtorek)

Kucharka - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/3596

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie potraw kuchni gruzińskiej, m. in. różnych rodzajów chaczapuri, chinkali, adzika, zup
- przygotowywanie marynat, farszy, past, ciast pierogowych i drożdżowych oraz ciast słodkich, i innych według oryginalnych przepisów
- komponowanie odpowiednich mieszanek przypraw (inne mieszanki do różnych potraw)
- szybkie lepienie pierogów gruzińskich
- pilnowanie terminów przydatności produktów i półproduktów
- obsługa pieca gastronomicznego Wiesheu
- przygotowywanie i prezentowanie oryginalnych dań zgodnie ze standardami firmy
- dbanie o estetykę potraw
- utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy
- komunikacja na kuchni w języku gruzińskim

- praca w dni wolne
- godziny pracy: między 9, a 22
- umowa o pracę na czas określony: 2 lata
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 24.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • gruziński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi pieca gastronomicznego parowego Wiesheu
umiejętność ulepienia pierogów chinkali oraz lula kebab z zachowaniem prawidłowego, oryginalnego kształtu oraz dużego tempa pracy w lepieniu
znajomość domowych przepisów oryginalnej kuchni gruzińskiej i megrelskiej znajomość przypraw typowych dla kuchni gruzińskiej i umiejętność odpowiedniego dobierania składników, aby otrzymać konkretny aromat i smak potrawy i aby zachować jej oryginalny smak

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Jurek
Nr telefonu: 422516615
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie

opublikowano: 2024-09-24