Data ważności ogłoszenia: 24 października 2024 (czwartek)

Pomoc kuchenna - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ DLA DOROSŁYCH PROWADZONY PRZEZ ZGROMADZENIE SIÓSTR MARYI NIEPOKALNANEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/3700

Miejsce pracy: Farna 3, 51-313 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. przygotowywanie i wydawanie posiłków dla mieszkanek DPS o wyznaczonych godzinach wskazanych w dokumentach wewnętrznych DPS;
2. dbałość o dobre jakościowo produkty wykorzystywane do przygotowania posiłków, sprawdzanie terminów ważności do spożycia;
3. dbanie o najwyższą jakość, smak i estetykę wydawanych posiłków;
4. utrzymywanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego pomieszczeń kuchni, stołówki, zaplecza, naczyń i odpowiedzialność za wyżej wymieniony stan (wzorcową czystość w kuchni);
5. porcjowanie posiłków zgodnie z normami żywienia, m.in. wartością energetyczną;
6. przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej;
7. dokładne rozdrabnianie i przecieranie posiłków dla mieszkanek DPS;
8. pomoc w karmieniu na stołówce DPS oraz zawożenie posiłków do pokoi mieszkanek DPS;
9. nalewanie napojów mieszkankom DPS oraz pomoc mieszkankom DPS w spożywaniu napojów;
10. odkrajanie skórek z pieczywa mieszkankom DPS;
11. dbanie o estetykę, czystość osobistą i ubioru: fartuch, nakrycie głowy, obuwie;
12. dbanie o sprzęt i naczynia kuchenne, zgłaszanie powstałych usterek oraz wszelkich nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia;
13. życzliwy i taktowny stosunek do mieszkanek DPS i współpracowników;
14. współpraca z innymi pracownikami oraz Zleceniobiorcami DPS;
15. wykonywanie innych czynności w przypadkach uzasadnionych potrzebami Pracodawcy lub wynikających z potrzeb DPS-u;
16. uczestniczenie w szkoleniach i dokształcanie się;
17. sumienne i staranne wykonywanie pracy i stosowanie poleceń Pracodawcy, które dotyczą świadczonych usług, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową zlecenia;
18. znajomość i przestrzeganie przepisów prawa związanych z realizowanym zakresem czynności;
19. przestrzeganie regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie porządku oraz obowiązujących procedur;
20. przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych, w tym udział w wymaganych szkoleniach z tego zakresu;
21. dbanie o dobro zakładu pracy, chronienie jego mienia oraz zachowanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić Pracodawcę na szkodę;
22. niezwłoczne zawiadomienie Pracodawcy o zauważonym w zakładzie pracy wypadku albo zagrożeniu życia lub zdrowia ludzkiego;
23. przestrzeganie zasad współżycia społecznego;
24. inne czynności, nie wymienione powyżej, a niezbędne do realizacji czynności powyżej wskazanych.

Praca w godz.: 6:30-14:30, 11:30-19:30.

Oferta dostępna w sali G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 603 742 737.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa za lata pracy
+ dodatek za pracę w dni świąteczne - 45% stawki godzinowej
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pomoc kuchenna
Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe lub zasadnicze zawodowe,
staż pracy: brak wymagań

NIP: 8951032021
REGON: 02236050800033
Krótki opis działalności gospodarczej: RP II 411-98/06
Adres: Farna 3, 51-313 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Wypiórczyk
Nr telefonu: 603 742 737
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-30