Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Młodszy pracownik biurowy - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/5618

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie faktur sprzedaży, wprowadzanie do programu komputerowego faktur zakupu, obsługa klientów, zbieranie zamówień od klientów, rozliczanie kierowców.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.11.2024
Data zakończenia: 02.11.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony: 3 lata
Godzina zakończenia pracy: 22:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka tureckiego, mile widziana biegła obsługa komputera oraz sprzętów biurowych, mile widziane prawo jazdy kat.B, mile widziana znajomość programu Symfonia.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Staszewska
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie sala 103A

opublikowano: 2024-09-24