Data ważności ogłoszenia: 08 października 2024 (wtorek)

Spawacz tig/mig - Dębica, podkarpackie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "ROYAL - STAR" Krzysztof Pawełek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/1622

Miejsce pracy: DROGOWCÓW 7, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Spawanie metodami MIG, TIG
- Przygotowywanie powierzchni do spawania, m.in. oczyszczanie z zanieczyszczeń
- Łączenie i cięcie elementów stalowych
- Spawanie elementów i konstrukcji stalowych
- Spawanie blach, stali i rur
- Praca z rysunkiem technicznym
- Spawanie laserowe przyuczenie w trakcie pracy u nas
- Dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- Kontrola jakości wykonywanych elementów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 24.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: UMOWA ZLECENIE/UMOWA O PRACĘ
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- Umiejętność spawania w metodach MIG, TIG,
- Znajomość podstaw mechaniki i technik ślusarskich,
- Doświadczenie w typowych pracach ślusarskich, w tym przy obróbce stali i/lub aluminium przy pomocy elektronarzędzi,
- Dokładność, precyzja, zdolności manualne, dbałość o szczegóły,
- Uprawnienia spawalnicze,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Umiejętność składania konstrukcji na podstawie dokumentacji.

NIP: 8721006600
REGON: 850083249
Krótki opis działalności gospodarczej: POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI Z ZAKRESU NAUKI JAZDY I PILOTAŻU
Adres www: www.royal-star.pl
Adres: DROGOWCÓW 7, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 14 6811917
E-mail: praca@royal-star.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-04