Data ważności ogłoszenia: 23 października 2024 (środa)

Magazynier - pakowacz - Chodów, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: UNIWERS Tomasz Olszewski
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2239

Miejsce pracy: Węgrowska 180, 08-119 Chodów, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na magazynie niskiego składowania (narzędzia potrzebne w przemyśle tartacznym). Obowiązki związane z przyjmowaniem towarów na magazyn, kontrolą ilościową i jakościową przyjmowanych towarów, kompletowaniem wysyłek zgodnie z zamówieniami od handlowców, utrzymywaniem porządku w magazynie.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny, docelowo współpraca na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 650 do 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: - stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki (wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł netto, "do ręki" od początku pracy + premia za jakość świadczonej pracy po okresie próbnym),
- stabilność zatrudnienia, - wolne wszystkie weekendy, - pracę w nowym, czystym magazynie,
- pracę w zgranym i przyjaznym zespole, - możliwość realizacji własnych pomysłów, - dużą elastyczność w podejmowaniu decyzji,
- ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, brak dress code'u, kawa / herbata, parking dla pracowników.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziane prawo jazdy kategorii B (nie obowiązkowe),
- samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu pracy, zaangażowanie, chęć do pracy,
- umiejętność organizacji własnej pracy,
- brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
- nie wymagane doświadczenie.

NIP: 8212258977
REGON: 712485696
Krótki opis działalności gospodarczej: Uniwers, a wcześniej Uniserw działa na polskim rynku od ponad 12 lat. Producent pił taśmowych do drewna oraz osprzętu do traków typu rolki prowadzące czy koła trakowe.
Adres www: https://uniwers.net/
Adres: Węgrowska 180, 08-119 Chodów, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Radosław Brodzik
Nr telefonu: 664200877
E-mail: radek@uniwers.net
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00 - 16.00

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-10-10