Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Operator urządzeń do pakowania makaronu - Rzeszów, podkarpackie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: MAKARONY POLSKIE SA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/4004

Miejsce pracy: Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie formatów na automatach pakujących zgodnie z planem produkcji,
Podejmowanie towaru do pakownia,
Weryfikowanie prawidłowości masy opakowań jednostkowych,
obsługa urządzeń do znakowania (drukarek termo transferowych i etykieciarek),
Kontrola oznaczeń, poprawności kształtu i szczelności opakowań jednostkowych,
Kontrola urządzeń pomiarowych (wagi wielogłowicowe, detektory metalu, wagi kontrolne przelotowe),
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
Racjonalne gospodarowanie materiałami,
Raportowanie wykonanej pracy zmianowej,
Transport palet z wyrobem do stanowiska owijania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: +PREMIA DO 1 600 brutto
do negocjacji W ZALEŻNOŚCI OD DOŚWIADCZENIA
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, średnie techniczne,
Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, obsługa urządzeń półautomatycznych i automatycznych sterowanych z panelu operatorskiego,
Umiejętność obsługi maszyn pakujących, umiejętności manualne przy zmianie formatów oraz ustawianiu zgodnie ze standardem, umiejętności techniczne, chęci do nauki. Obsługa wózków widłowych uprawnienia UDT mile widziane,
Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Znajomość systemów ERP, MES - będzie dodatkowym atutem.
Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

NIP: 8133278856
REGON: 691674708
Adres: Podkarpacka 15 A, 35-082 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 17 875 30 10
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wysyłać cv przez formularz na firmowej stronie www, zakładka KARIERA
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - wysyłać cv przez formularz na firmowej stronie www, zakładka KARIERA

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-10-04