Data ważności ogłoszenia: 10 listopada 2024 (niedziela)

Pracownik restaurcji - Iwanowice Włościańskie, małopolskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: DER&M Dorota Erazmus-Rogóż
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/5635

Miejsce pracy: Warszawska 191F, 32-095 Iwanowice Włościańskie, powiat: krakowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji posiłków, praca w obszarze sprzedaży: obsługa kasy przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień; prace magazynowe; prace porządkowe w restauracji, magazynach i terenach zewnętrznych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń i sprzętów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: Grafik pracy, rotacyjny system pracy
Godzina zakończenia pracy: 0:00
Praca na okres próbny: 3 miesiące
Wymiar czasu pracy: pełny etat, 1/2 etatu, 3/4 etatu, 1/4 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 6761466235
REGON: 386675598
Adres: 31-154 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Łuszczkiewicz
Nr telefonu: 882 366 748 539 063 969
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-10-04