Data ważności ogłoszenia: 24 października 2024 (czwartek)

Monter - Płock, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pracodawca: NAFTO SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0818

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż rurociągów przemysłowych. Montaż konstrukcji stalowych. Prace monterskie (np. wiercenie, cięcie blachy i rur, skręcanie elementów stalowych).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Aneks do umowy z dniem rozpoczęcia pracy na budowie (5200 zł brutto)
Praca w Płocku, przed zatrudnieniem obowiązkowe testy umiejętności w Krakowie
wstępnie praca w oparciu o umowę zlecenie 2-3 m-ce (możliwe przedłużenie)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter rurociągów przemysłowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • obsługa elektronarzędzi
  • znajomość rysunku izometrycznego

Wymagania pożądane

  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie przy montażu rurociągów/konstrukcji stalowych min. 6 m-cy
umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi (np. suwmiarka analogowa, poziomica, taśma miernicza, kątomierz)
zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

NIP: 9542664132
REGON: 24113363900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 532-103-657, 882-157-259
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27