Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Specjalista ds e-commerce - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: BIOLOGISTIC - Hurtownia ekologiczna i zdrowa żywność

Numer oferty: StPr/24/2352

Miejsce pracy: Chałubińskiego 13, 25-619 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wg potrzeb
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 25.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Opis stanowiska: Administracja i zarządzanie sklepem internetowym oraz sprzedażą na platformach sprzedażowych. Administracja stron internetowych: aktualizacja oferty, dodawanie produktów, banerów, promocji. Zarządzanie marketingiem internetowym, projektowanie kampanii
Planowanie i nadzór nad realizacją materiałów graficznych i reklamowych. Monitorowanie aktywności konkurencji oraz aktualnych trendów sprzedażowych.
Pracodawca oferuje; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku. Szkolenia z zakresu znajomości produktów. Niezbędne narzędzia do pracy.
Wymagania; Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce. Biegła znajomość narzędzi oferowanych przez platformy sprzedażowe (m.in. Allegro). Umiejętność prowadzenia kampanii internetowych.Pomysłowość, samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

NIP: 6572664230
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet.
Adres: Chałubińskiego 13, 25-619 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@witpak.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - wskazany kontakt email; rekrutacja@witpak.pl

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27