Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pakowacz ręczny - Kwidzyn, pomorskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: CARDEN SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0718

Miejsce pracy: POŁUDNIOWA 2, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca przy pakowaniu i sortowaniu produktów, układanie produktów na paletach, zgrzewkach i tackach, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 01.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pakowacz ręczny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 7543354390
REGON: 523543282
Krótki opis działalności gospodarczej: Carden Solutions to prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu body outsourcingu. Sukces firmy oparty jest na wiedzy oraz zaangażowaniu w zapewnienie najlepszych rozwiązań dla klientów.Oferuje szeroki zakres usług, w tym: rekrutację, zarządzanie płacami, księgowość i administrację personalną. Usługi Carden Solutions są elastyczne i dostosowane do potrzeb każdej firmy, co pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów.
Nr KRAZ: 29024
Adres www: www.carden.eu
Adres: Plac Solny 16, 50-062 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 606 497 710
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27