Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Palacz c. o. - Olecko, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Pracodawca: Komenda Powiatowa Policji w Olecku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0426

Miejsce pracy: Zamkowa 1, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: odpowietrzanie grzejników oraz usuwanie przecieków zgodnie z instrukcją grzewczą; stała kontrola temperatury na wszystkich zainstalowanych termometrach; zabezpieczanie przed utratą ciepła poprzez uszczelnianie zauważonych otworów; czyszczenie dostępnych przewodów dymowych poziomych i pionowych w piecach c. o.; utrzymywanie temperatury na piecach c. o. zgodnie z tabelą porównawczą; uzupełnianie ubytków wody w instalacji centralnego ogrzewania; usuwanie popiołu z pomieszczeń kotłowni; donoszenie lub dowożenie opału do pieców z pomieszczeń magazynowych; dbanie o czystość stanowiska pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.10.2024
Data zakończenia: 14.04.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: palacz pieców zwykłych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie palacza min. 1 rok
uprawnienia w zakresie obsługi i konserwacji dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: Grupa 2 Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne: 1) kotły parowe oraz wodne na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kw wraz z urządzeniami pomocniczymi, 2) aparatura kontrolno-pomiarowa i urządzenia automatycznej regulacji do urządzeń i instalacji wymienionych w pkt. 1

NIP: 7390206611
REGON: 510064784
Krótki opis działalności gospodarczej: Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne.
Adres: Zamkowa 1, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Żurawlew
Nr telefonu: 47 735 32 25
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty wskazane przez pracodawcę po uprzednim kontakcie telefonicznym lub osobistym:
Komplet dokumentów powinien zawierać list motywacyjny, CV, kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych (klauzula informacyjna), oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później, dokumenty potwierdzające spełnienie wymogu niezbędnego: dotyczącego wykształcenia oraz ewentualnie wymogów dodatkowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27