Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Konserwator - "złota rączka" - Mierzęcice, śląskie

Data dodania: 2024-09-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: Alfreda Perczak PPHU "POL-TRANS-CATERING" EXPORT-IMPORT
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/1338

Miejsce pracy: Osiedle 39, 42-463 Mierzęcice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dokonywanie bieżących napraw urządzeń sanitarnych, elektrycznych itp., dbanie o ich stan techniczny, zgłaszanie poważniejszych usterek, zimą odśnieżanie terenu, jesienią grabienie liści.
Pierwsza umowa - zlecenie na okres 3 miesięcy, po tym okresie umowa o pracę na czas określony.

Stawka 28,10 - 32 zł brutto za godzinę.
Praca w godzinach 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 32 PLN
Opis wynagrodzenia: Stawka 28,10zł brutto za godzinę
Zawód: pozostali pracownicy obsługi technicznej biur, hoteli i innych obiektów
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana chęć do pracy. Wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziane dokumenty uprawniające do pracy przy instalacjach elektrycznych, hydraulicznych itp.

NIP: 6490008933
REGON: 272811199
Krótki opis działalności gospodarczej: Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
Adres: Osiedle 166, 42-463 Mierzęcice, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Kurzeja
Nr telefonu: 539 011 852
E-mail: kadry@cateringam.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt koniecznie telefoniczny 539 011 852 lub e-mail kadry@cateringam.pl celem umówienia terminu spotkania

opublikowano: 2024-09-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27